Stoisz i patrzysz w głąb mojej duszy;
czy serca usłyszysz wołanie?
Nie mogę wytrzymać już w tej ciszy.
Życie bez miłości to umieranie!
Daj mi swego życia kawałek
nie chcę być dłużej sama.
Księżyc będzie naszym świadkiem
zostaniemy razem do końca świata.
Zrodzeni jesteśmy by żyć dla siebie.
Rozgrzani płomieniem miłości.
Przy Tobie czuję się jak w niebie
i dam Ci wszystko w szczodrości.
Każda minuta z Tobą spędzona
jest dla mnie bardzo wyjątkowa.
Gdy odchodzisz, jestem samotna
Nie zostawiaj mnie na rozdrożach.
1 komentarze:
Oczu jeziora szkliste
uśmiechem do mnie błyskają.
Spojrzenia powłóczyste
z moimi się w jedno splatają.
...
reszta u mnie
Prześlij komentarz