poniedziałek, 26 kwietnia 2010

drugie z konkursowych

Mimo że oddzielają nas mile
odliczam minuty każdego dnia
wspominam spędzone z Tobą chwile
drżę na myśl następnego spotkania

Jesteś aniołem posłanym do mego życia
ogarnia mnie przez to szczęście
pełne miłości i spełnienia
chcę z Tobą iść przez życie

Twa bliskość mnie koi
czuję się wtedy spokojna
mimo że umysł figle stroi
ja jestem do miłości skora

Zostań tu ze mną
nie opuszczaj mnie z wieczora
otulona smugą srebrną
chcę być dla Ciebie chora

środa, 21 kwietnia 2010

Pierwszy z konkursowych

Wbij się w mój szalony trans
pełen radości i spełnienia
przy mnie smutek nie ma szans
brak tu rozdwojenia

nie pozwolę by na Twej twarzy
smutek malował się bez powodu
twój uśmiech jest dla mnie ważny
nie spadniesz już z tych schodów

twojego życia zrobię rewolucje
ale nie wiem czy tego chcesz
może to nie jest słuszne
ale chce wydobyć śmiech

przy mnie będziesz szalony
pełen odwagi i wolności
słowem nieograniczony
z sercem pełnym miłości

poniedziałek, 5 kwietnia 2010

Niebieskooki rycerzu, mężu wiary 
jam Twą być mogę składając śluby(...)