środa, 30 grudnia 2009

hehehe xD głupawka

Uderzam pałeczką w białe membrany
a Ty już całkiem jesteś zdygany.
Oto ja królowa wersu i bitu,
zabijam i niszczę prosto bez krzyku.

Moją liryką pokonam narody
by zdobyć głupi listek laurowy.
Nie potrafisz w tych brzmieniach toczyć koła,
bo wtedy bez trudu załapiesz doła.

Rymów i myśli ludziom nie kradnę,
bo by to było trochę przesadne.
Oskarżenia i ploty runa w dół
gdy z całej siły uderzę w mur.

Nie będę śpiewać na wielkiej scenie.
Nie będę chodzić po czerwonym dywanie.
Dla moich bliskich tworzę ten rap;
i pamiętaj to ja nie ty, brat!

2 komentarze:

Żelikowska pisze...

Padłam XD hahah XD naprawde niezłe :P

Anonimowy pisze...

Żel-Żal }{][)( heheheheheeheheheehehehhehehehehheehehehheehehehehheheheheheheheheheheheheheheheheheheehehehehehehehehe

Prześlij komentarz