niedziela, 27 grudnia 2009

Serce

Czuję jak we mnie bije
cudowne Boże serce.
Przed nim nic się nie ukryje
ono nie takie jak w świecie.

W rytm tej melodii
oblewa potrzebującą duszę,
potokiem pełnym miłości
gdy tylko wołanie usłyszę.

1 komentarze:

Żelikowska pisze...

No, no, Tesik :) bije, bije, aż promienieje to serce ;)

Prześlij komentarz