Nie obawiaj się tego
że przyjaźń stracisz.
Miłość to nic złego
i nic Ci nie zabierze.
Historie się splatają,
nasza przyjaźń nadal trwa.
Wydarzenia coś zmieniają,
lecz przyjaźń nie przemija.
Bądź pewna że Cię nie zostawię.
Jesteś mi bardzo bliska.
Te więzi nie zostawią zerwane,
ramię w ramię ze mną stań.
Jesteś mi jak siostra,
ranić Cię nie pozwolę.
Moje serce łka,
gdy płynie kolejna Twoja łza.
Moja droga El
nie zapominam o Tobie.
Nie chcę byś więcej
tak smuciła serce swe.
0 komentarze:
Prześlij komentarz