środa, 2 grudnia 2009

Wołanie o wyzwolenie

Jeśli mnie kochasz
wymów te słowa.

Jeśli mnie pragniesz
daj jakiś znak.

Niech wiatr niesie tą pieśń...
 

Czujesz mnie lecz nie widzisz.
Odwracasz się na wołanie
ale nie poznajesz mnie.

Każdy mój dotyk kołuje cię;
odnajdź mnie!
 

Jestem zaklęta w twojej duszy;
uwolnij mnie!

Nie chcę tułać się bez końca
w podświadomości twych urojeń;
uwolnij z więzienia!

1 komentarze:

Terefere pisze...

Ten mi się podoba. Robi mi z mózgu siekę jak ta lala.
Bawię się nim od jakichś dwu godzin. Właśnie po raz kolejny go przeczytałem, i aż mi się krzyczeć "uwalniam!" chce.

Prześlij komentarz