Uczysz mnie radości,
bym ją ludziom dawała .
Ukazujesz smak miłości
bym jej nie skrywała.
Ty mnie prowadzisz,
wskazujesz dobrą drogę.
Nowe roślinki sadzisz
w moim ogrodzie.
Chcę siać Twoje słowo
w gleby ludzkich serc.
Pokazywać życie na nowo,
pomagać odnaleźć sens.
Dziękuję Ci Jezu za Twoje życie.
Nie chcę już marnować chwil.
Każde słowo wypowiadane skrycie
od Ciebie dodaje mi sił.
Kocham Cię i nigdy nie przestanę.
Przez życie z Tobą iść chcę.
Wiem, że przy tobie nic się nie stanie,
więc za to będę wielbić Cię.
1 komentarze:
Tesiurek, co jak co, ale te "Boże" wiersze w Twoim wykonaniu lubię najbardziej :) walić miłości i inne pierdoły... gdy tylko masz wyraźnego Jezusa w wierszu to to aż błyszczy kochanie! Cudowny jest :D
Prześlij komentarz