sobota, 12 grudnia 2009

...

Me kolce opadają.
Tyś dla mnie wyjątkowy!
Oddaję Ci siebie całą,
byś był pokrzepiony.

Nie chcę Cię zawodzić
byś nie czół się zraniony.
Pragnę kochać,
Ty mój wybrany.

5 komentarze:

Terefere pisze...

Miłością chcę podlewać
Twej osoby korzenie
Peany będę śpiewać
do uszu Twych codziennie

Zrób z liści swych zasłonę,
chcę byśmy byli sami,
a płatków Twych koronę
obleję całusami.

Żelikowska pisze...

Chcę wielbić Twe oblicze
Odpocząć chcę przy Tobie
Lecz czucie to zwodnicze
Buntuje się w mej głowie

Idylli obraz piękny
Rozmywa się nieśmiale
Już chwila, tuż, tuż, zerknij
Pragniemy się odnaleźć

Lecz ni to sen, ni mara
Znikają te obrazy
Wschód słońca na szuwarach
Rozdzielił nas, plugawy.

Żelikowska pisze...

ośmieliłam się zepsuć wam tą historię miłosną swą plebejską poezją :P hehe

Terefere pisze...

nieźle :P

Rias pisze...

noo :)

Prześlij komentarz