środa, 9 grudnia 2009

re, re do re xD

Obfitością ta będę się rozkoszować.
W tym edenie zaczniemy płynąć.
Z serca dam Ci wszystko
i wyszeptam słowa miłości.

Złapię Cię za rękę i poprowadzę.
W nowej ziemi odnajdziemy spokój,
w otwartości serca,
odnajdziemy ukojenie.

W cierpliwości poczekam
na koniec tej wojny.
Będę się modlić w duchu
o Twoje wyzwolenie.

 ____________________________

http://tereferepukpuk.blogspot.com/2009/12/blog-post_09.html

1 komentarze:

Żelikowska pisze...

Jeszcze trochę i z tego "Re, re, re, rererere" to wam epopeja wyjdzie :P

Prześlij komentarz