poniedziałek, 26 kwietnia 2010

drugie z konkursowych

Mimo że oddzielają nas mile
odliczam minuty każdego dnia
wspominam spędzone z Tobą chwile
drżę na myśl następnego spotkania

Jesteś aniołem posłanym do mego życia
ogarnia mnie przez to szczęście
pełne miłości i spełnienia
chcę z Tobą iść przez życie

Twa bliskość mnie koi
czuję się wtedy spokojna
mimo że umysł figle stroi
ja jestem do miłości skora

Zostań tu ze mną
nie opuszczaj mnie z wieczora
otulona smugą srebrną
chcę być dla Ciebie chora

0 komentarze:

Prześlij komentarz